Творча виставка вчителів "Квітучі барви таланту!"

Шановні колеги!

30 серпня 2017 року у рамках 
Серпневої конференції -2017 
відбувалася  районна творча виставка вчителів "Квітучі барви таланту" 


     Готуючись до неї, кожен талановитий  педагог  одержав новий імпульс до реалізації свого  творчого потенціалу.  Для  всієї педагогічної громади випала гарна нагода ознайомитись з новими роботами наших педагогів-майстрів та відкрити для себе нові імена. Було представлено широкий спектр експонатів, серед яких -  фото з оригінальними сюжетами; вироби, виготовлені з різних матеріалів, що можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції; сучасні дизайнерські вироби,  виготовлені,  як із використанням народних традицій та символіки декоративно-прикладного мистецтва, так і в сучасних техніках виконання; розмаїття вишитих картин, рушників, сорочок, панно,  картини оформлені незвичайними техніками. Індивідуальність творчого почерку прослідковувалась у персональних викладках робіт талановитих митців.
Майстерність усіх талановитих педагогів не залишила у спокої жодну чуттєву до краси душу.  Безмежною вдячністю світилися очі всіх відвідувачів до талановитих колег за те, що вони своїм талантом збагачують світ, а енергійністю, цілеспрямованістю, наполегливістю живлять мрії, надихають  на творчість.
За  підсумками огляду експонатів  автори найкращих робіт були відзначені спільними грамотами відділу освіти Петрівської районної державної адміністрації і районного комітету Профспілки працівників освіти та науки України та грошовими преміями:
у  номінації «Фотомистецтво»:
        Дяченко Анастасія Віталіївна, учитель Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів;
у номінації «Образотворче мистецтво»:
             Хральченко Ольга Іванівна, учитель Червонокостянтинівської ЗШ І-ІІІ ступенів;
у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»:
        Мовчан Лариса Костянтинівна, учитель Петрівського НВО,  за зайняте І місце;
              Чудна Галина Михайлівна, учитель Петрівської ЗШ І-ІІІ ступенів, за зайняте ІІ місце;
               Міщенко Тетяна Сергіївна, учитель Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце.


Немає коментарів:

Дописати коментар